Bakan Yusuf Tekin Sınıf Tekrarı konusunda net konuştu! “Taviz vermeyeceğiz”

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2023 2024 Eğitim öğretim yılında devamsızlık ve sınıf tekrarı konusunda taviz vermeyeceklerini duyurdu. Bakan Tekin net konuştu! “Taviz vermeyeceğiz”

Yusuf Tekin

2023 2024 Eğitim Öğretim yılı 2.dönemi devam ederken, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’den önemli açıklamalar geldi.

Geçtiğimiz senelerde getirilen devamsızlık affı ile ilgili olarak dönem başında konuşan Tekin, bu sene devamsızlık affı gelmeyeceğini söylemişti. Ancak yine de bazı kesimler bu senede devamsızlık affını konuşmaya başlayınca Bakan Tekin net konuştu.

Bakan Tekin net konuştu! “Taviz vermeyeceğiz”

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2023 2024 Eğitim Öğretim yılında devamsızlık ve sınıf geçme için getirilen kriterlerden taviz vermeyeceklerini söyledi.

Yusuf Tekin, her dönemin son haftasını “etkinlikler haftası” olarak ilan ettiklerini belirterek, “Bu proje kapsamında birinci dönemin sonunda çeşitli etkinlikler organize ettik. İnşallah, haziran ayında ikinci dönemin son haftasında da aynı etkinlikleri organize ederek bu haftayı daha dolu dolu geçirmek istiyoruz. Bu etkinliklerin çocuklarımız üzerindeki sonuçlarını da özellikle görmek istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir Cevap Bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmamaktadır.